Dřevěné stropní světlo BLOKK RS 30W (dub)

Dřevěné stropní světlo BLOKK RS 30W (dub)


Dřevěné stropní světlo je ideálním řešením pro dokonalé osvětlení ložnice nebo jiného pokoje. S tímto dřevěným světlem dodáte svému domovu kousek přírody, který promění každou místnost v útočiště s nevšední atmosférou. Více o svítidle

5 920 Kč vč. DPH
Recyklační poplatek 13 Kč zahrnutý v ceně.
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Dřevěné stropní světlo je ideálním řešením pro dokonalé osvětlení ložnice nebo jiného pokoje. S tímto dřevěným světlem dodáte svému domovu kousek přírody, který promění každou místnost v útočiště s nevšední atmosférou. Více o svítidle

 Ideální pro osvětlení ložnice a pokoje
  Vynikající rozptyl světla z LED modulu
  Roky bez servisu díky životnosti > 72 000 hod.
 Ochrana proti přepětí v síti i přehřátí
 Vyrobeno ručně v naší moravské dílně
 Obsahuje špičkovou rakouskou LED technologii
  Světelný zdroj je součástí svítidla
 Materiál pro instalaci svítidla je v balení

Dubový dotek elegance

Toto dřevěné stropní svítidlo vyrábíme z ručně opracovaného dubového dřeva, které ošetřujeme přírodním bezbarvým lněným olejem s obsahem včelího vosku a jde tak o zdravotně nezávadnou povrchovou úpravu, která je navíc ekologická a nezávadná pro lidi i zvířata a splňuje ČSN EN 71-3+A1 (943095) pro bezpečnost hraček. Toto svítidlo ztvárňuje jedinečnost a vyjímečnost přírodního materiálu, který přenáší do vašeho domova. Svítidlo je ideální pro osvětlení ložnice a pokoje.

Kousek českého lesa u vás doma

Svítidlo vyrábíme v naší moravské dílně z dubového dřeva pocházejícího z českých lesů, které jsou certifikované dle standardů udržitelného a ekologického lesního hospodářství FSC a PEFC. Každý kus dubového masivu vybíráme pečlivě, aby byl bez kazů a díky svému přírodnímu vzoru je každé svítidlo originálem. Díky tomu můžete mít u sebe doma kousek autentické české přírody, který přinese teplý a příjemný pocit domova.

Atmosféra na míru vašemu vkusu

Toto dřevěné stropní světlo můžete skvěle přizpůsobit atmosféře vašeho domova. Nabízíme dvě varianty teploty barev světla, takže si můžete vybrat tu, která nejlepše reflektuje váš osobní styl.

  • Teplá bílá barva má tzv. náhradní teplotu chromatičnosti 3000 K (Kelvina) a tato barva světla je shodná s barvou klasické vláknové žárovky. Hodí se především do interiérů teplých barev, kde vládne dřevo nebo hřejivé odstíny výmalby. Toto světlo je vhodné použít především v ložnicích, dětských pokojích nebo v kombinaci s rustikálním nábytkem.
  • Neutrální bílá barva s teplotou chromatičnosti 4000 K je barva světla, která je ideálním kompromisem mezi teplou a studenou barvou. Je to nejčastěji používaná barva světla, která je vhodná pro všechny místnosti. Nejde totiž ani o příliš studenou ani o teplou barvu světla. Tato teplota chromatičnosti je nejčastěji používanou barvou světla v kuchyni, obývacím pokoji, nebo na chodbě.

Elegance i úspora peněz

Světlo BLOKK ze dřeva je nejen krásným počinem naší řemeslné výroby, ale taky šetří vaše výdaje za elektrickou energii. Díky komponentům od špičkového evropského výrobce, vám garantuje maximální výkon a efektivitu. Konkrétně, LED modul od firmy Tridonic vám přinese úsporu el. energie díky své vysoké světelné účinnosti >180 lm/W. Vyšší index podání barev > 80 Ra zase zajišťuje, že vše v místnosti bude vypadat přirozeně a věrně svým barvám.

A co získáte díky impozantní životnosti přes 72 000 hodin? Představte si léta bez nutnosti výměny světelných zdrojů, léta bez starostí a nečekaných výdajů.

LED modul Tridonic
LED modul Tridonic

Navíc, díky LED driveru (předřadníku / trafu) také od rakouského výrobce Tridonic, je dřevěné stropní svítidlo BLOKK ochráněno proti různým rizikům, což znamená bezpečné a spolehlivé osvětlení po dobu několika dekád. Tento LED driver, který je certifikován podle nejpřísnější EU normy pro bezpečnost elektrických zařízení ENEC, je vybaven ochranou proti přehřátí, proti zkratu i proti přepětí a podpětí a tím je zaručena velmi dlouhá životnost LED modulu. Díky tomu si užijte bezstarostné chvíle ve svém domově a nebudete řešit reklamace kvůli nesvítícímu svítidlu.

Ekologie na prvním místě: 100% recyklovaný difuzor

Ekologie a udržitelnost je pro nás velmi důležitá a proto ve svítidle BLOKK používáme pro výrobu difuzoru (plastový kryt LED modulu) plastové desky, které jsou vyrobeny v Itálii, ze 100% recyklovaného akrylátu (PMMA) a jsou zpětně také 100% recyklovatelné. Tyto námi používané difuzory mají skvělé optické vlastnosti, vynikající rozptyl světla a velmi nízký ekologický dopad na naši planetu. Satinovaný (matný) povrch tohoto difuzoru navíc dodává svítidlu nejen skvělý design oproti jiným svítidlům, ale také na sobě nezanechává otisky prstů a nečistoty. 

Tento difuzor je ve srovnání se sklem 10x odolnější vůči nárazům a taky vůči UV záření, což znamená, že v průběhu času nežloutne. 

Je vám naše příroda lhostejná?

My doufáme že ne! Nám lhostejná rozhodně není a proto používáme pro balení dřevěných světel nad stůl pouze snadno recyklovatelné materiály, především papír. Snažíme se tímto způsobem zajistit, že je náše práce v souladu s principy udržitelnosti a že se podílíme na snižování plastového odpadu. Tento přístup se také odráží v naší filozofii, která klade důraz na kvalitu a přírodní materiály, které používáme.

Pořízením dřevěného svítidla, vyrobeného u nás v ČR a z místních materiálů, si můžete být jisti, že získáte nejen krásný a jedinečný kus, ale také podpoříte udržitelné podnikání a snižování dopadu na životní prostředí. Věříme, že každý krok, který podnikneme v této oblasti, má pozitivní dopad na budoucnost naší planety. Našeho domova.

Technické parametry

Příkon 30 W
Napájecí napětí 220 - 240 V (50/60 Hz)
Třída ochrany IEC I
Energetická třída E
Stmívání nestmívatelné
Doba životnosti > 72 000 hod. (L70B50)
Světelný tok 3 320 lm (ze svítidla)
Světelná účinnost 111 lm/W
Barva světla 3000 K, 4000 K
Index podání barev > 80 Ra
Tolerance barev 3 SDCM
Rozměry 600 x 300 x 80 mm
Hmotnost netto 3,3 kg
Hmotnost brutto 3,8 kg
Provozní teplota - 20°C až + 40 °C
Stupeň krytí IP 40 (určeno do interiéru)
Materiál tělesa z dubového dřeva
Způsob montáže stropní / přisazená

Rozměry

Rozměry LED svítidla BLOKK 300x300

Polární diagram

Kartézský diagram

Kuželový diagram

Polární diagram dřevěného svítidla BLOKK 20W Kartézský diagram dřevěného svítidla BLOKK 20W Kuželový diagram dřevěného svítidla BLOKK 20 W

Alternativní svítidla9