Dřevěná stropní svítidla

Unikátní dřevěná stropní svítidla pro přisazenou montáž na strop, se pyšní mimořádným designem, který vytváříme řemeslným zpracováním masivního dřeva. Pro jejich výrobu používáme dubové dřevo z našich místních lesů nebo ořechové dřevo. Tento dřevěný masiv obrábíme v naší moravské dílně a do hotových korpusů osazujeme prvotřídní elektronické komponenty od firmy Tridonic, světově uznávaného rakouského výrobce LED modulů a LED driverů.

Ve snaze minimalizovat naši uhlíkovou stopu a ekologický dopad, používáme 100% recyklovaný materiál při výrobě difuzorů (plastových krytů LED modulů), které jsou vyráběny v Itálii.

Díky svému přírodnímu materiálu je každé stropní svítidlo ze dřeva jedinečné, s vlastní originální kresbou, která do vašeho domova nebo kanceláře vnese jedinečný a zároveň funkční prvek.

Dvě základní řady dřevěných stropních svítidel jsou lineární svítidla LINNA a čtvercová svítidla ze dřeva BLOKK. Všechny typy lze vybrat buď ve světlé barvě (dub), anebo v tmavé barvě (ořech) a v několika příkonech pro použití v různých místnostech.

Tato dřevěná svítidla je také možno vybrat až ze tří teplot chromatičnosti, nebo-li tří barev vyzařovaného světla: 3000K (teplá bílá), 4000K (neutrální bílá), anebo 5000K (denní bílá). Další možností výběru je stmívatelná varianta svítidel pomocí protokolu DALI-2 s funkcí tzv. TOUCH DIM, která umožňuje stmívání svítidla nástěnným tlačítkovým vypínačem.

Doprava zdarma Šatna, menší místnost Vstupní hala
Dřevěné stropní světlo BLOKK RS 20W (dub)

Dřevěné stropní světlo BLOKK RS 20W (dub)

3 - 4 týdny
5 711 Kč
4 719,83 Kč bez DPH
Dřevěné stropní světlo pro osvětlení šatny nebo pro osvětlení menší místnosti. Svítidlo vyrábíme ručně z dubového dřeva, které dodá vašemu…
Doprava zdarma Obývák Kuchyně Pracovna, kancelář
Dřevěné stropní svítidlo BLOKK S 45W (ořech)

Dřevěné stropní svítidlo BLOKK S 45W (ořech)

3 - 4 týdny
10 626 Kč
8 781,82 Kč bez DPH
Dřevěné světlo do kuchyně, kanceláře nebo pracovny, o výkonu 45W. Světelný tok 5 220 lm poskytuje silné světlo pro vaše kulinářské umění i…