Dřevěná stropní svítidla

Unikátní dřevěná stropní svítidla pro přisazenou montáž na strop, se pyšní mimořádným designem, který vytváříme řemeslným zpracováním masivního dřeva. Pro jejich výrobu používáme dubové dřevo z našich místních lesů nebo ořechové dřevo. Tento dřevěný masiv obrábíme v naší moravské dílně a do hotových korpusů osazujeme prvotřídní elektronické komponenty od firmy Tridonic, světově uznávaného rakouského výrobce LED modulů a LED driverů.

Ve snaze minimalizovat naši uhlíkovou stopu a ekologický dopad, používáme 100% recyklovaný materiál při výrobě difuzorů (plastových krytů LED modulů), které jsou vyráběny v Itálii.

Díky svému přírodnímu materiálu je každé stropní svítidlo ze dřeva jedinečné, s vlastní originální kresbou, která do vašeho domova nebo kanceláře vnese jedinečný a zároveň funkční prvek.

Dvě základní řady dřevěných stropních svítidel jsou lineární svítidla LINNA a čtvercová svítidla ze dřeva BLOKK. Všechny typy lze vybrat buď ve světlé barvě (dub), anebo v tmavé barvě (ořech) a v několika příkonech pro použití v různých místnostech.

Tato dřevěná svítidla je také možno vybrat až ze tří teplot chromatičnosti, nebo-li tří barev vyzařovaného světla: 3000K (teplá bílá), 4000K (neutrální bílá), anebo 5000K (denní bílá). Další možností výběru je stmívatelná varianta svítidel pomocí protokolu DALI-2 s funkcí tzv. TOUCH DIM, která umožňuje stmívání svítidla nástěnným tlačítkovým vypínačem.