Dřevěná stropní svítidla BLOKK

Dřevěná stropní svítidla BLOKK, vynikají svým designem řemeslně zpracovaného dřeva a pro jejich výrobu využíváme masivní dubové dřevo z našich lesů nebo ořechové dřevo z Itálie. Toto masivní dřevo opracujeme s péčí a láskou v naší dílně na Moravě a hotové korpusy vybavíme elektronikou od světové špičky v oblasti LED komponentů - rakouského výrobce LED modulů a LED driverů (předřadníků) Tridonic.

Aby měla naše výroba i samotná svítidla ze dřeva co nejnižší uhlíkovou stopu a dopad na ekologii, používáme pro výrobu difuzorů (plastových krytů) desky ze 100% recyklovaného materiálu, které jsou vyráběny v Itálii.

Každé stropní svítidlo ze dřeva, je díky přírodnímu materiálu jedinečné a má svoji originální kresbu, která dodá originální a zároveň funkční prvek vašemu domovu nebo kanceláři.

Dřevěná stropní svítidla BLOKK vyrábíme ve velikostech 100x100 mm, 300x300 mm a 600x600 mm, s příkonem od 10W pro osvětlení kuchyňského ostrůvku a baru přes příkon 15W a 25W pro osvětlení menších místností, chodeb a recepcí až po svítidla s příkonem 30W pro osvětlení ložnice nebo 45W pro osvětlení kuchyně a kanceláře.