Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy lampax.cz

Znáte to, když si objednáte něco online a pak zjistíte, že to pro vás není úplně to pravé? Nebojte se, to se nám občas stává všem. A právě proto máme pro vás dobrou zprávu! Podle českého občanského zákoníku máte možnost odstoupit od kupní smlouvy a vrátit zboží, které jste si zakoupili přes internet, a to bez jakéhokoliv zdůvodnění. Tato možnost je ale omezena pro nákupy v rámci obchodní a podnikatelské činnosti.

Jestliže se rozhodnete tuto možnost využít, stačí, když zboží, které je nepoškozené a nepoužité, pečlivě zabalíte, nejlépe do originálního obalu. K tomu přidejte vyplněný Protokol o odstoupení od smlouvy, který si můžete snadno stáhnout níže na této stránce. Takto připravenou zásilku pak pošlete na adresu: Jakub Vyoral, Díly IV 3692, Zlín 760 01.

Až nám vaše zásilka dorazí a my ji budeme mít možnost prohlédnout, vrátíme vám peníze za zboží i za dopravu. Peníze vám přistanou na účtě nejpozději do 14 dnů. Takže, jestliže z jakéhokoli důvodu nejste s naším zbožím naprosto spokojeni, můžete se na nás spolehnout, že vám vrátíme vaše peníze. To je naše záruka pro vás!

Žádná položka