Kontakt

Poradíme s výběrem svítidel ze dřeva

 +420 776 118 248  |   info@lampax.cz

Zavolejte nebo napište SMS denně od 8:00 do 18:00, email napište kdykoliv a odpovím vám i během víkendu.


V naší dílně se specializujeme se na ruční výrobu dřevěných svítidel, kde je klíčovým prvkem dokonalé řemeslné zpracování, kvalita a trvanlivost použitých materiálů a komponentů. Naším cílem je vytvářet jedinečná a působivá řešení osvětlení, která přináší kouzlo přírody do každého interiéru.

Vím, že výběr ideálního svítidla může být obtížný

Proto ať už hledáte světlo do ložnice nebo nový lustr nad jídelní stůl, ochotně vám pomůžu s výběrem vhodného typu svítidla. Díky 19-ti leté praxi světlaře, vám rád poradím, zpracuji projekt osvětlení a pomůžu při výběru svítidel, které splní vaše potřeby a budou vhodné vašemu stylu a vkusu.

Pokud máte konkrétní požadavky, chcete vyrobit svítidlo na míru nebo máte jakékoli otázky ohledně našich produktů a služeb, jsem k dispozici pro všechny vaše dotazy i na Whatsappu nebo Messengeru. Projektování a výrobě svítidel se věnuji od roku 2007 a jsem připraven vám poskytnout mé rady získané dlouholetou praxí.

Vaše spokojenost a dobré světlo, je pro mě prioritou. Ať už jste designér, architekt nebo hledáte dokonalé svítidlo pro svůj domov nebo kancelář, rád vám poradím a pomůžu při realizaci vašeho nového osvětlení.

Kuba Vyoral - světlař srdcem i duší

Kuba Vyoral - světlař srdcem i duší

"Oboru osvětlení a výrobě svítidel se věnuji prakticky celý svůj profesní život. Už při studiu elektrotechniky jsem vyráběl LED svítidla pro barevné osvětlení barů a diskoték. Za 19 let, co dělám světlařinu jsem se naučil, že jediná cesta, jak vyrábět opravdu úsporné LED osvětlení, je používat špičkové LED komponenty. Protože není nic horšího, než koupit LED světlo, které po roce přestane svítit a pak se vyhodí do koše."

Fakturační adresa

Jakub Vyoral

Díly IV 3692, Zlín 76001

IČ: 76002896
DIČ: CZ8903144503