100% výroby našich LED svítidel děláme na Moravě

Svítidla vyrábíme ručně na Moravě

V dnešní době, kdy se mnoho společností rozhoduje přesunout své výrobní operace do zahraničí za úspornějšími náklady, jsme hrdí na to, že jsme se rozhodli držet se tradičního přístupu a vyrábět všechna naše svítidla na Moravě. Konkrétně jsou vyráběna v Otrokovicích, nedaleko Zlína, což nám umožňuje udržovat kvalitu našich výrobků a zároveň podporovat místní komunitu.

Jedním z nejdůležitějších faktorů při výrobě svítidel je kvalita. Díky tomu, že provádíme výrobu dřevěných svítidel ručně, můžeme být velmi precizní a pečliví při výrobě každého kusu. Věnujeme se každému detailu, aby byla všechna světla ze dřeva krásná a funkční. Tento přístup nám umožňuje vytvářet vysoce kvalitní výrobky, na které jsme opravdu pyšní.

Dalším faktorem, který je pro nás důležitý, je flexibilita výroby. Ruční výroba nám umožňuje být velmi flexibilní vůči požadavkům našich zákazníků. Pokud máte speciální požadavky na design nebo velikost svítidla, jsme schopni tyto požadavky splnit, protože každý kus je vyráběn ručně. Tento přístup k výrobě znamená, že jsou naše svítidla designová, jedinečná a odpovídají přesně požadavkům našich zákazníků.

Dřevěná světla BLOKK 10W

Světlo z ořechového dřeva LINNA

Dřevěná světla BLOKK 25W

Kromě kvality a flexibility je pro nás také důležité podporovat místní komunitu a udržitelný rozvoj. Výroba na Moravě nám umožňuje podporovat řemeslné tradice a zaměstnávat kvalifikované řemeslníky z regionu. Tento přístup k výrobě má pozitivní dopad na místní hospodářství a naši zákazníci si mohou být jisti, že podporují udržitelné podnikání.

Když si zakoupíte jedno z našich dřevěných svítidel, nejenže získáte kvalitní a designové svítidlo, ale také podpoříte místní podnikání a udržitelný rozvoj. Věříme, že tímto přístupem k výrobě dokážeme nabídnout nejen kvalitní výrobky, ale také podpořit místní komunitu a regionální hospodářství. 

Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout svítidla, která nejenže osvětlí váš domov, ale také k Vám domů nebo do kanceláře přinesou kousek našeho řemesla z Moravy.

Kuba Vyoral - světlař srdcem i duší

Autor:

Kuba Vyoral - světlař srdcem i duší

"Oboru osvětlení a výrobě svítidel se věnuji prakticky celý svůj profesní život. Už při studiu elektrotechniky jsem vyráběl LED svítidla pro barevné osvětlení barů a diskoték. Za 19 let, co dělám světlařinu jsem se naučil, že jediná cesta, jak vyrábět opravdu úsporné LED osvětlení, je používat špičkové LED komponenty. Protože není nic horšího, než koupit LED světlo, které po roce přestane svítit a pak se vyhodí do koše."

Doporučené produkty4