Kdo jsme?

Chlapi z lampax.cz

Dovolíme si tvrdit, že jsme zkušení profesionálové a Moraváci každým coulem, prostě chlapi ze Zlína. V oblasti LED osvětlení, jeho výroby a projektování, pracujeme od roku 2007. Naše nabídka obsahuje pouze naše vlastní, našima rukama vyrobená jedinečná LED svítidla ze dřeva.

Za více než 15 let působení na trhu s LED osvětlením, jsme získali odborné znalosti nejen co se týče výroby, ale taky projektování osvětlení. Projektujeme osvětlení od jednoho bytu až po několika patrové kancelářské budovy. Nabízíme světelně technické výpočty projektů a odborné technické poradenství pro všechny naše zákazníky, ať už jsou to profesionálové v oblasti designu osvětlení a prodejci svítidel nebo jednotlivci hledající dokonalé svítidlo pro svůj domov.

Myslíme si, že kvalitní osvětlení je o mnohem více než jen o světle. Je to o důrazu na řemeslné dovednosti, kvalitě použitých materiálů a péči, kterou vkládáme do každého vyrobeného LED světla, které opouští naši dílnu. Proto vkládáme značné úsilí do výběru kvalitních elektrických komponentů od renomovaných českých a evropských dodavatelů a výrobců.

Naše značka lampax., je synonymem pro dřevěná LED svítidla, která jsou nejen jedinečným doplňkem jakéhokoli interiéru, ale také úsporným řešením pro osvětlení různých prostor, ať už jde o kanceláře, obytné prostory nebo veřejné prostory. S naším LED osvětlením ze dřeva, si můžete být jisti, že vaše osvětlení je nejen krásné, ale také účinné a trvanlivé.

Doporučené3

Žádná položka