Jsme český výrobce dřevěných LED svítidel

Výrobce dřevěných svítidel lampax.cz

Začněme příběhem. Představte si, že sedíte ve svém nově zrekonstruovaném obývacím pokoji. Je tma a potřebujete nějaké osvětlení, které by skvěle doplnilo styl vašeho domova. Hledáte něco jedinečného, co vám poskytne dostatečné a kvalitní světlo, ale zároveň bude esteticky poutavé. A pak vás napadne myšlenka, že chcete svítidlo, které bude nejen krásné, ale taky ekologické a vyrobené ručně. To je přesně to, co hledáte – spojení kvality, inovace a krásného designu.

My přesně takové osvětlení vyrábíme - dřevěná světla pro interiéry. V oblasti výroby osvětlovací techniky, zejména LED osvětlení, pracujeme již od roku 2007. Nejsme tak jen prodejce moderního trendu, ale jsme český výrobce jedinečných dřevěných LED svítidel, závěsných svítidel i designových lustrů ze dřeva. Díky našim, více než 17-ti letým zkušenostem, se na nás neváhejte obrátit s vašimi odbornými dotazy.

Co ještě nabízíme? Naše světelně technické výpočty projektů a odborné technické poradenství vám pomůžou s výběrem správného osvětlení. A abychom potěšili nejen vás, ale i přírodu, za každé dřevěné svítidlo, které vyrobíme, zasadíme jeden nový strom v českém lese.

Dáváme si záležet nejen na dokonalém řemeslném zpracování všech dřevěných světel, ale především na výběru kvalitních elektrických komponentů od českých i evropských výrobců a dodavatelů. Díky tomu jsou dřevěná LED svítidla značky lampax nejen jedinečným doplňkem každého interiéru, ale taky ekonomicky úsporným řešením pro osvětlení nejen kanceláří a obytných prostor.

Nejste si jistí při výběru nového světla do bytu? Potřebujete poradit, jak nejlépe osvětlit dům? Rádi vám zpracujeme světelně technický výpočet osvětlení a ochotně poradíme :-)

Všechna svítidla vyrábíme na Moravě

Kompletní výroba všech svítidel probíhá na Moravě, konkrétně v Otrokovicích nedaleko Zlína. Všechny procesy spojené s výrobou děláme ručně s důrazem na kvalitu řemeslného provedení.

Prodloužená záruka 5 let bez příplatku

Našim šikovným rukám a hlavně dodavatelům elektrovýzbroje pro naše svítidla věříme natolik, že vám na všechny produkty dáváme záruku v délce 60 měsíců. Zdarma, bez jakéhokoliv příplatku.

Za každé svítidlo zasadíme strom

Udržitelnost, přírodní zdroje a zejména lesy, jsou velmi důležité pro naši Zemi i pro nás lidi. Proto za každé dřevěné svítidlo, které pro Vás vyrobíme, zasadíme jeden nový strom v českém lese. Vy navíc o vysazení stromů obdržíte certifikát od sazimecesko.cz.

Vyrábíme i balíme ekologicky

Není nám lhostejná budoucnost životního prostředí, a proto jsou všechna naše svítidla a LED lampičky zabaleny pouze za použití snadno recyklovatelných materiálů, především papíru. V balení tak nenajdete jediný kousek plastové výplně, fólie nebo lepicí pásky.