Dřevěné lustry a závěsná světla

Závěsná svítidla a lustry ze dřeva která se odlišují unikátním designem. Ten je výsledkem řemeslného zpracování masivního dřeva z českých lesů (dubové dřevo) nebo dřeva ořešáku z Itálie. Celý proces zpracování tohoto dřeva probíhá v naší dílně na Moravě, kde do hotových korpusů osazujeme prvotřídní elektronické komponenty od Tridonic - světově uznávaného výrobce.

V souladu s naším cílem minimalizovat uhlíkovou stopu a ekologický dopad, používáme pro výrobu difuzorů (plastových krytů LED modulů) 100% recyklovaný materiál, který se vyrábí v Itálii.

Každé svítidlo pro zavěšení ze dřeva je díky svému přírodnímu materiálu jedinečné a nabízí svůj originální design, který vašemu domovu nebo kanceláři přidá unikátní a zároveň funkční prvek. Vyjímečnost a design těchto LED svítidel dodávají jedinečné textilní kabely, které jsou vyráběné v Itálii.

Tato dřevěná svítidla lze vybrat až ze tří teplot chromatičnosti, nebo-li tří barev vyzařovaného světla: 3000K (teplá bílá), 4000K (neutrální bílá), anebo 5000K (denní bílá). Další možností výběru je stmívatelná varianta svítidel pomocí protokolu DALI-2 s funkcí tzv. TOUCH DIM, která umožňuje stmívání svítidla nástěnným tlačítkovým vypínačem.

> zobrazit více