Dřevěné stropní svítidlo BLOKK S 45W (ořech)

Dřevěné stropní svítidlo BLOKK S 45W (ořech)
Dřevěné stropní svítidlo BLOKK S 45W (ořech)

Dřevěné stropní svítidlo BLOKK S 45W (ořech)


Dřevěné světlo do kuchyně, kanceláře nebo pracovny, o výkonu 45W. Světelný tok 5 220 lm poskytuje silné světlo pro vaše kulinářské umění i pracovní nasazení a jeho tmavé ořechové dřevo dodá místnosti jedinečný vzhled. Více o svítidle

10 626 Kč vč. DPH
Recyklační poplatek 13 Kč zahrnutý v ceně.
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Teplá bílá 3000 K
Teplá bílá 3000 K
Neutrální bílá 4000 K
Neutrální bílá 4000 K

ks

Dřevěné světlo do kuchyně, kanceláře nebo pracovny, o výkonu 45W. Světelný tok 5 220 lm poskytuje silné světlo pro vaše kulinářské umění i pracovní nasazení a jeho tmavé ořechové dřevo dodá místnosti jedinečný vzhled. Více o svítidle

Svítidlo nelze žádným způsobem stmívat.
 Ideální pro osvětlení kuchyně i obýváku
  Vynikající rozptyl světla z LED modulu
  Roky bez servisu díky životnosti > 72 000 hod.
 Ochrana proti přepětí v síti i přehřátí
 Vyrobeno ručně v naší moravské dílně
 Obsahuje špičkovou rakouskou LED technologii
  Světelný zdroj je součástí svítidla
 Materiál pro instalaci svítidla je v balení

Jedinečný kousek ořechového dřeva u vás doma

Toto stropní LED svítidlo BLOKK vyrábíme z ručně opracovaného ořechového dřeva, které ošetřujeme přírodním bezbarvým lněným olejem s obsahem včelího vosku a jde tak o zdravotně nezávadnou povrchovou úpravou, která je navíc ekologická a nezávadná pro lidi i zvířata a splňuje ČSN EN 71-3+A1 (943095) pro bezpečnost hraček. Toto svítidlo ztvárňuje jedinečnost a vyjímečnost přírodního materiálu, který přenáší do vašeho domova. Svítidlo je ideální pro osvětlení kuchyně, osvětlení kanceláře nebo pracovny.

Dřevo z italského lesa

Svítidlo vyrábíme v naší moravské dílně ze dřeva Ořešáku Černého, který rostl v Itálii. V lese který je certifikovaný dle standardů udržitelného a ekologického lesního hospodářství FSC a PEFC. Každý kus ořechového masivu vybíráme pečlivě, aby byl bez kazů a díky svému přírodnímu vzoru je každé svítidlo originálem. Díky tomu můžete mít u sebe doma kousek autentické české přírody, který přinese teplý a příjemný pocit domova.

Dvě teploty světla

Přisazené LED světlo BLOKK, si můžete vybrat ve dvou teplotách chromatičnosti, nebo-li ze dvou teplot barev vyzařovaného světla. Teplá bílá barva má tzv. náhradní teplotu chromatičnosti 3000 K (Kelvina) a tato barva je shodná s barvou klasické vláknové žárovky. Hodí se především do interiérů teplých barev, kde vládne dřevo a hřejivé odstíny výmalby. Toto světlo je vhodné použít především v ložnicích, dětských pokojích nebo v kombinaci s rustikálním nábytkem.

Druhou barvou je tzv. Neutrální bílá (4000 K). Jde o barvu světla, která je nejčastěji využívána pro obývací pokoje, haly a chodby, případně kanceláře a je ideálním kompromisem barvy světla. Nejde totiž ani o příliš studenou ani o teplou barvu světla. Tato teplota chromatičnosti je nejčastěji používanou barvou světla jak v obytných tak v kancelářských i prostorech.

LED modul i driver Tridonic

Elektronické komponenty používáme výhradně od renomovaných výrobců, zejména LED modul Tridonic s vysokou světelnou účinností >180 lm/W s indexem podání barev > 80 Ra, který je osazený Samsung LED a má certifikaci ENEC. Díky tomuto LED modulu, disponuje svítidlo světelným tokem 5 220 lm, při dlouhé životnosti L70B50, > 72 000 provozních hodin.

O napájení tohoto LED modulu se stará LED driver (předřadník / trafo) také od renomovaného rakouského výrobce Tridonic, který je zdrojem tzv. konstantního proudu a zaručuje tak optimální pracovní podmínky jednotlivých LED čipů a je taktéž certifikován podle ENEC. Tento zdroj je vybaven ochranou proti přehřátí, proti zkratu i proti přepětí a podpětí. Tím je zaručena velmi dlouhá životnost LED modulu.

Difuzor ze 100% recyklovaného materiálu

Ekologie a udržitelnost je pro nás velmi důležitá a proto ve svítidle BLOKK používáme pro výrobu difuzoru (plastový kryt LED modulu) plastové desky, které jsou vyrobeny v Itálii, ze 100% recyklovaného akrylátu (PMMA) a jsou zpětně také 100% recyklovatelné. Tyto námi používané difuzory mají skvělé optické vlastnosti, vynikající rozptyl světla a velmi nízký ekologický dopad na naši planetu. Satinovaný (matný) povrch tohoto difuzoru navíc dodává svítidlu nejen skvělý design oproti jiným svítidlům, ale také na sobě nezanechává otisky prstů a nečistoty. 

Tento difuzor je ve srovnání se sklem 10x odolnější vůči nárazům a taky vůči UV záření, což znamená, že v průběhu času nežloutne. 

Technické parametry

Příkon 45 W
Napájecí napětí 220 - 240 V (50/60 Hz)
Třída ochrany IEC I
Energetická třída E
Stmívání nestmívatelné
Doba životnosti > 72 000 hod. (L70B50)
Světelný tok 5 220 lm (ze svítidla)
Světelná účinnost 116 lm/W
Barva světla 3000 K, 4000 K
Index podání barev > 80 Ra
Tolerance barev 3 SDCM
Rozměry 600 x 600 x 80 mm
Hmotnost netto 5,7 kg
Hmotnost brutto 6,8 kg
Provozní teplota - 20°C až + 40 °C
Stupeň krytí IP 40 (určeno do interiéru)
Materiál tělesa ořechové dřevo
Způsob montáže stropní / přisazená

Rozměry

Rozměry LED svítidla BLOKK S 600x600

Polární diagram

Kartézský diagram

Kuželový diagram

Polární diagram BLOKK S 30W Kartézský diagram BLOKK S 30W Kuželový diagram BLOKK S 30W